apteka-centrum.pl

Strona o modzie, urodzie i zdrowiu.

Lifestyle

Jakie rodzaje naszyjników są najbardziej popularne?

Naszyjniki są jedną z najpopularniejszych ozdób, po które kobiety sięgają tak chętnie. Taka biżuteria świetnie sprawdza się przy wyjściach do kina i teatru, jest też bardzo ważną ozdobą dla tych kobiet, które w czasie rodzinnych lub firmowych imprez chcą się możliwie jak najlepiej zaprezentować.

Jakie naszyjniki cieszą się największym uznaniem?

Wybór biżuterii tego typu jest dość szeroki, a eleganckie naszyjniki mogą zaskakiwać swą różnorodnością. Sklepy jubilerskie bardzo chętnie stawiają na kolie i obroże, które świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji. Długość takiego naszyjnika wynosi od 30 do 35 cm, co sprawia, że jest on bardzo dobrze widoczny i skutecznie przyciąga uwagę. Dla tych pań, które wolą dłuższe i bardziej subtelne naszyjniki, dobrym rozwiązaniem może się okazać choker, osiągający długość do 41 cm. Naszyjnik typu princess liczy sobie z kolei do 50 cm długości i jest chętnie wybierany przez te kobiety, które chcą się cieszyć piękną biżuterią, a jednocześnie uniknąć akcentowania takich części ciała, jak szyja czy biust.

Pokreśl części ciała

Tam, gdzie najważniejsze jest podkreślenie biustu, świetnie sprawdzi się długi naszyjnik opera. Najdłuższym naszyjnikiem jest sznur, który można nosić na wiele sposobów, np. owijać wokół szyi. To ostanie rozwiązanie jest najbardziej uniwersalne, a naszyjniki takie świetnie sprawdzają się i jako dodatki do eleganckich kreacji, i jako ozdoba do swobodniejszych sukienek, zakładanych na letnie spacery.

obrazkiblondynki.pl